O nas

Witaj, mam na imię Ania i cieszę się, że do mnie trafiłaś.

Wszystkie produkty , które znajdziesz w moim sklepie, to rzeczy, które sama chcę nosić. Pomysł na stworzenie marki, zrodził się z własnej potrzeby kupienia sobie dobrej jakości sukienki, z fajnej dzianiny o dobrym składzie. Niestety, wszystkie sukienki o nowoczesnych krojach i naturalnych składach, wybiegały poza moje możliwości finansowe. A w związku z tym, że od wielu lat zajmuję się tkaninami i często sprzedawałam razem z tkaniną pomysł na jej uszycie, postanowiłam stworzyć coś swojego, bardzo personalnego. Nawet nazwa brandu pochodzi od mojego imienia - MyAnnie :)

Postanowiłam również, mimo różnych sugestii, nie prezentować modeli na ślicznej młodej dziewczynie w rozmiarze XS, mimo że - jestem pewna - wyglądałaby pięknie.. Wszystkie zdjęcia sukienek prezentuję sama, w rozmiarze M (bo taki noszę), więc możesz również zobaczyć, jak wyglądam. Miło mi Cię poznać.

Moje propozycje kierowane są do dojrzałych kobiet-otwartych, ambitnych i ciekawych świata. Pań lubiących wyglądać atrakcyjnie, ubierających się nowocześnie, przy czym ceniących sobie dobrą jakość , wykonanie, naturalne tkaniny, kierujących swe wybory ku oryginalnym wzorom. Kobiet lubiących dzianiny- wygodne, miękkie i ponadczasowe-lubiących sukienki na różne okazje, ale też na co dzień.

MyAnnie to dopracowane projekty, łączące wysublimowane tkaniny z ich jakością i prostotą formy.

Więc bez względu, czy jesteś matką, żoną czy singielką, jeśli masz własne pasje, zainteresowania, jesteś optymistką z wyboru mimo gorszych chwil w życiu-to znaczy ,że jesteś kobietą z krwi i kości. Jesteś taka jak ja . Moje sukienki są własnie dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam :)

Ania Anderman

[email protected]